Recenzie

Recenzie môžete zanechať na našom facebooku alebo ich môžete poslať na mailovú adresu školy szs@paneuroszs.sk.
Ďakujeme veľmi pekne za Vaše príspevky a hodnotenia.

⭐⭐⭐⭐⭐
Môžem jednoznačne potvrdiť, že táto škola je plná pochopenia a pohody! Absolútne naplnená filozofia a zámer školy. Školu navštevujú moji dvaja synovia na 2. stupni (6. ročník a 9. ročník). Staršieho syna sme sem preložili zo štátnej školy v 9. ročníku po veľkých úvahách, či to má ešte na posledný rok zmysel. Bolo to výborné rozhodnutie pre obe deti aj pre nás rodičov. Neľutujeme ani jeden deň, ktorý deti strávili v škole. Učitelia i psychológovia majú neuveriteľne ústretový empatický prístup ku žiakom i rodičom, vedia deti správne motivovať k pracovným výkonom, ku štúdiu, použiť inovatívne spôsoby výučby,  pochopiť problémy detí, povzbudiť pri neúspechu, s rodičmi ochotne a aktívne komunikujú. Vďaka nim deti vedomostne aj osobnostne veľmi dobre napredujú a formujú sa z nich hodnotní ľudia tolerantní k individuálnym potrebám iných ľudí. Takto by mala fungovať každá škola!  Synovia a aj my rodičia sme zistili, že aj na Slovensku sa môžu deti vzdelávať s radosťou, tešiť sa do školy a stretávať usmiatych učiteľov. Veľká vďaka, na základe vlastných skúseností budeme hrdo šíriť dobré meno Vašej školy.
Daniela Horňáčková

⭐⭐⭐⭐⭐
Veľmi príjemný učiteľský kolektív, príjemná atmosféra, syn sa každé ráno doslova teší do školy.
Simona Kelecsenyová

⭐⭐⭐⭐⭐
Chodia mi sem dvojičky, chlapci, max spokojnosť, konečne chodia s radosťou do školy. Týmto sa chcem aj poďakovať pani učiteľkám a pani riaditeľke za perfektne odvedenú prácu. Vašu školu každému odporúčam.
Klaudia Binderová Vartíková

⭐⭐⭐⭐⭐
Moja dcéra chodí s nadšením do školy. Sme radi, že sme jej vybrali školu, ktorá prihliada na špecifické potreby každého žiaka individuálne. Dcéra sa v škole cíti príjemne, je spokojná a to vďaka prístupu pedagógov, za čo im patrí srdečná vďaka. Vždy keď bol nejaký problém, stretla som sa s ústretovosťou a záujmom ho riešiť zo strany školy. Učiteľom patrí moja úcta k ich obrovskej trpezlivosti a zároveň poďakovanie za ich náročnú a zodpovednú prácu.
Alena Kertészová

⭐⭐⭐⭐⭐
Táto škola je výnimočná. Ale tak ako všetko v živote, nič nie je biele ani čierne. Všade môžu mať rodičia na rôzne veci iný pohľad, ale TU sa dá o všetkom komunikovať a hľadajú sa riešenia. To naozaj v školách bežného typu nie je samozrejmosťou. Ale dialóg je vždy o dvoch stranách. Preto je škola školou, lebo jej poslaním je najmä učiť. Preto sú rodičia rodičmi, lebo majú nezastupiteľnú úlohu pri výchove dieťaťa. Tato škola sa snaží posunúť každé dieťa vpred a hlavne pomôcť mu získať sebadôveru, pocit vlastnej hodnoty napriek handicapom, ktoré má. A skĺbiť v každej triede individualitu jednotlivých detí s ich plusmi aj mínusmi je naozaj heroický výkon. Súkromná škola, aj keď je platená, nie je synonymom donesiem vám dieťa s problémom a vy mi ho dajte do poriadku, už len kvôli tomu, že si za to platím. Je to dlhodobé spoločné úsilie a hľadanie cesty, ale najmä pochopenie tzn. vidím a rozumiem, kde je problém.
Ľubica Ševčovičová

⭐⭐⭐⭐⭐
Prešli sme si peklom na štátnej ZŠ a nebyť toho, že nájdem túto fantastickú alternatívu, tak som dnes ja aj syn na psychiatrii alebo aj oknológii. Táto škola nás doslova zachránila. Syn, ktorému stres z pôvodnej štátnej školy spôsobil až psychosomatické problémy, sa mi zmenou školy zmenil pred očami na slniečko. Školu miluje, pani učiteľku ešte viac. Deti by nikdy nemali pocítiť zatrpknutosť, frustráciu a komplexy vyhorených učiteľov na svojej koži. Byť učiteľom je dnes ťažké – niečo o tom ako pedagóg viem. O to viac si cením, že sme našli túto školu a vrelo ju každému odporúčam. Pozdravujem celý kolektív ZŠ Paneuropa a prajeme všetko dobré do nového roku. Zo srdca ĎAKUJEME!!!
Soňa Danišová

⭐⭐⭐⭐⭐
Veľmi sa tešíme, že sme našli školu, kde sa naša dcéra cíti výborne a kde chodí s nadšením, pretože sme zažili aké to je, keď sa musíte pozerať na vlastné dieťa ako sa trasie pred školou a úpenlivo plače, že tam nechce ísť. Ďakujeme celému kolektívu tejto školy, špeciálne našej pani učiteľke Mgr. Kristofčákovej a pani psychologičke Mgr. Jesenskej a samozrejme aj pani riaditeľke PhDr. Bisaki za maximálne prodetský a profesionálny prístup, nie len k deťom, ale aj rodičom. Asi jedinú chybu, ktorá má táto škola podľa našej dcéry je, že sú v nej prázdniny.
Eva Samuhelová

⭐⭐⭐⭐⭐
Chcem sa poďakovať všetkým vyučujúcim, vďaka ktorým sa môj syn Mirko teší do školy. Samozrejme, aj celému kolektívu školy. Nedám na nich dopustiť a do inej školy by som ho už určite nedala. Takže veľké ĎAKUJEME.
Miroslava Ružová

⭐⭐⭐⭐⭐
Skúsenosti rodičov, s ktorými som mala možnosť sa rozprávať, sú si podobné ako vajce vajcu, ani moja skúsenosť nie je iná. Moje dieťa je „iné“, nezmestí sa do škatuliek slovenského školstva. Na „normálnej“ ZŠ sa stretával len s nepochopením a ignoráciou „pedagogičky“, pri riešení problému som dokolečka počúvala, aký je iný a že nie sú schopní ho vzdelávať, že nemajú na to prostriedky atď. Toľko k divadlu integrácia v slovenskom školstve. Neschopnosť školy a jej zamestnancov skončilo hospitalizáciou dieťaťa a absolútnym odmietaním chodenia do školy. Uprostred prvého ročníka ZŠ som bola nútená zmeniť dieťaťu školu. Pri hľadaní vhodnej školy som oslovila a komunikovala s desiatkou škôl, takže som získala slušný prehľad. Môj prvý dojem z Paneurópskej súkromnej školy bol, že wau, milí ľudia, príjemná rodinná atmosféra, deti také aj onaké. Môj druhý dojem počas skúšobného týždňa, škola plná profesionálov. A dnes? Ďakujem, že na Slovensku existuje škola, ako táto, škoda, že je jediná svojho druhu. Problémy sa tu nerobia, ale riešia, neobviňuje sa, ale komunikuje. A dieťa? Je akceptované zamestnancami aj žiakmi také, aké je. Nie je tu žiadne „iné“ dieťa, každé má len svoje špecifiká. To moje sa chce opäť vzdelávať a to hovorí za všetko.
Miroslava Masná

⭐⭐⭐⭐⭐
Vybrať Paneurópsku základnú školu bolo najlepším rozhodnutím. Pre nás rodičov, ale najmä pre nášho syna. Pretože nie je nič krajšie, ako vidieť, že sa náš Tobi do školy teší, je spokojný, má rád pani učiteľky aj spolužiakov. Taktiež by som rada vyslovila uznanie vedeniu školy za ich seriózne a profesionálne jednanie s rodičmi a láskavé správanie k deťom. Paneurópska súkromná ZŠ je naozaj školou pohody a radosti detí, ktoré ju navštevujú.
Silvia Bartelt, mama Tobinka 1.A

⭐⭐⭐⭐⭐
Pri výbere školy sme ako rodičia hľadali školu, v ktorej sa naši chlapci budú cítiť príjemne, budú mať radosť z učenia sa a budú úspešne napredovať. Vďaka Paneurópskej súkromnej základnej škole sa nám to podarilo. Oceňujeme vysokú profesionalitu celého kolektívu tejto školy. Ďakujeme.
Ingrid Medvegyová

⭐⭐⭐⭐⭐
Do vašej školy chodia naše deti od začiatku a každý deň sa iba utvrdzujem, že lepšiu školu by som pre nich nenašla. Chválim prístup všetkých učiteľov, ktorí nám posielajú denne informácie o prebratých učivách a úlohách, takže aj my rodičia máme prehľad. Je to škola priateľská k deťom aj rodičom. Ďakujem, že ste.
Monika Petrová

⭐⭐⭐⭐⭐
Paneurópska SZŠ je skutočne škola, ktorú môžem smelo doporučiť nielen deťom, ale aj ich rodičom. Náš Michal je absolútne spokojný a prestupom na túto školu sme u neho zaznamenali obrovský obrat k lepšiemu. Týka sa to nielen vzdelávacej časti, ale najmä osobnostnej stránky, jeho sebadôvery a sebaistoty. Z pohľadu rodiča vyzdvihujem aktívnu, profesionálnu, osobnú a hlavne ľudskú formu komunikácie pedagógov s rodičmi. Prístup pani riaditeľky a jej kolektívu je inšpiratívny a v nás rodičoch vzbudzuje dôveru v to, že naše deti sú v dobrých rukách. Školu hodnotím ako modernú, sviežu, stále sa zdokonaľujúcu, ústretovú, s dobrou atmosférou a pochopením potrieb detí. Veľmi držíme palce celej škole a tešíme sa z nej. Vďaka.
Martin Mančík

⭐⭐⭐⭐⭐
Dcéra siedmačka sa každý deň teší do školy, teší sa aj po prázdninách, že znova začne chodiť do školy. Pre mňa je to dôležité, asi najdôležitejšie. Dlho sme hľadali pre ňu vhodnú školu, pretože na základnej škole sme boli veľmi nespokojní a do výberových škôl sa nemohla dostať. V triede je veľmi málo detí, čo je úplne skvelá vec. Učia tu mladí učitelia a aj muži – ďalšia skvelá vec. Učitelia sú k deťom milí, deti majú k dispozícii psychológa, ktorí s nimi trávi pomerne veľa času cez deň. Škola tým pádom vie zvládnuť aj deti s poruchami správania. V tejto škole sa vie dcéra naučiť aj matematiku, s čím boli doteraz veľké problémy. Školu odporúčam v prípade, že chcete, aby sa vaše dieťa do školy tešilo a nemalo z nej strach. Škola je súkromná, ale myslím, že cena je prijateľná.
Marián Šumšala