Úspešné aktivity

Úspešné aktivity v školskom roku 2017/2018

Získali sme pamätnú medailu za dlhodobú spoluprácu s Pedagogickou fakultou UK v Bratislave.

Úspešné aktivity v školskom roku 2016/2017

Výtvarná súťaž – Maľovačky

Výtvarná súťaž – Maľujte s PRIMALEXOM

Matematická súťaž – 20. ročník  súťaže Matematický klokan

Výtvarná súťaž – Indické bájky očami detí 3. ročník

Výtvarná súťaž – Rodina a základné ľudské právo na život

Výtvarná súťaž – Vojaci očami detí

Úspešné aktivity v školskom roku 2015/2016

Výtvarná súťaž – Mária Terézia – Kľúče od mesta

Výtvarná súťaž – Povolanie vojak z pohľadu detí

Výtvarná súťaž – Indické bájky očami detí 2. ročník

Úspešné aktivity v školskom roku 2014/2015

Maľujeme s Petrom Horákom

Žiaci sa zúčastnili projektu Maľujeme s Petrom Horákom, Bratislavčanom žijúcim dlhé roky v zahraničí na tému Bratislavský hrad. Umelecké diela detí sú vystavené v priestoroch školy a bude ich možné zakúpiť v priebehu besiedky ku Dňu matiek za symbolických 7€, ktoré budú venované deťom na školské výlety a nákup darčekov. Fotky z tejto aktivity si môžete pozrieť v galérií.

Noc v knižnici
Žiaci sa zúčastnili akcie „Noc v knižnici“, ktorá sa konala v mestskej časti Ružinov. Deti spali v knižnici za dozoru pracovníkov knižnice a poriadne si túto noc aj užili a to nie len vďaka kúzelníkovi, bábkovému divadlu, ale aj odreagovaní a vyšantení sa na detskej diskotéke. Fotky nájdete v galérií.

Úspešné aktivity v školskom roku 2013/2014

Obrázková súťaž „Voda okolo nás“
V školskom roku 2013/2014 sa žiaci Paneurópskej súkromnej základnej školy zúčastnili obrázkovej súťaže „Voda okolo nás“. Naši žiaci obsadili prvé 3 miesta v kategórií jednotlivci zo základných škôl. Všetkým gratulujeme a dúfame, že takýchto úžasných úspechov našich žiakov budeme oslavovať v ďalšom školskom roku minimálne v rovnakej miere. Výhernú listinu zo súťaže si môžete pozrieť TU.