Stravovanie

Základné informácie

Žiaci majú zabezpečené stravovanie v blízkej súkromnej stravovacej jednotke Veselé baby na Bajkalskej 21/A – budova Slovenskej obchodnej inšpekcie. Strava je pripravovaná v zmysle platných noriem a štandardov pre žiakov. Do jedálne budú chodiť žiaci v rámci školského klubu v sprievode kompetentného vyučujúceho.

Prihlásenie žiaka

Prihlásenie stravníka na obed je podmienené odovzdaním „Prihlášky na stravovanie“ a úhradou stravného. Pre žiakov s alergiami a intoleranciami bude poskytovaná špeciálna strava, preto prosím v prihláške na stravu nezabudnite uviesť o aký typ alergie/intolerancie ide.

Spôsob platby a cena stravy

Platba za stravné sa uhrádza mesačne vopred a to do 5. dňa v mesiaci bankovým prevodom na číslo účtu:

Do poznámky prosím uveďte meno žiaka, variabilný symbol je rodné číslo dieťaťa.

Výška stravného je stanovená na 3 €/deň – 1. stupeň (0. – 4. ročník)

Výška stravného je stanovená na 4 €/deň – 2. stupeň (5. – 9. ročník)

Odhlasovanie obedov

Odhlásenie obeda je potrebné nahlásiť telefonicky resp. mailom na adresu obedyszs@gmail.com najneskôr v daný deň ráno do 7:30 hod.

J E D Á L N Y L Í S T O K