2% daň

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Milí rodičia a priatelia,

chceli by sme sa Vám poďakovať za prejavenú dôveru a spoluprácu, veľmi si vážime, že nám veríte, že s deťmi dobre pracujeme a že sa im usilujeme odovzdať čo najviac vedomostí a ťažiskových informácií v čo najmenej stresových podmienkach. Nakoľko sa nám už blíži termín odovzdávania daňových priznaní, nezabúdajte, že Vám zákon umožňuje darovať 2 % zo svojich daní.

2%  môžete venovať nášmu Občianskemu združeniu PROFKREATIS, ktoré úzko spolupracuje s oboma našimi školami. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o vašich 2%!

Viac informácií nájdete na stránke ROZHODNI.SK.

Finančné prostriedky budú použité na:

  • skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
  • skvalitnenie vybavenia školy,
  • modernizáciu a skvalitnenie didaktických metód a prostriedkov,
  • na nákup vzdelávacích a športových potrieb a zmodernizovanie viacerých vzdelávacích aktivít.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre vás stručný návod, ako na to.

Údaje potrebné na poukázanie 2 %:
Obchodný názov: OZ PROFKREATIS
Sídlo: Sklenárova 1, 821 09 Bratislava
IČO: 308 15 321
IBAN:  SK18 1100 0000 0026 2385 2508
Právna forma: Občianske združenie

Ďakujeme Vám!

Prvý deň v laviciach!

19.02.2024

Čo môžu očakávať budúci predškoláci v ich prvý deň v škole:

Naši priateľskí učitelia a personál sa postarajú o privítanie každého dieťaťa a jeho rodičov. Dieťa bude prevzaté svojím učiteľom, ktorý sa s ním zoznámi a pomôže mu prispôsobiť sa novému prostrediu.

Žiaci prežijú Prvý deň plnej zábavy! Predškoláci budú mať možnosť zapojiť sa do rôznych hier a aktivít, ktoré pomáhajú budovať dôveru, sociálne zručnosti a základné akademické schopnosti. Učitelia ukážu deťom triedy a školu. Predstavia im základné pravidlá a rutiny, aby sa cítili bezpečne a komfortne vo svojom novom prostredí. Tento deň je určený pre žiakov, ktorí k nám podali prihlášku.

Deti si majú so sebou priniesť dobrú náladu a o desiatu a občerstvenie postaráme my. Pripravíme rôzne zábavné aktivity, ktorými privítame našich budúcich prváčikov (úvodniačikov).

Očakávame vás v čase od 08:30 –  do 11:30 hod.

Všetkých záujemcov poprosíme, aby sa vopred telefonicky alebo e-mailom nahlásili.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0908 986 439 alebo nám napísať e-mail na szs@paneuroszs.sk. Tešíme sa na spoločné dobrodružstvo s vašimi deťmi v našej škole!

Prajeme Vám veľa úspechov a dobrý výber základnej školy.

Pomôcky na školský rok 2023/2024

Zápis do úvodného ročníka

Milí rodičia, spúšťame zápis do Úvodného ročníka na školský rok 2024/2025. Viac o úvodnom ročníku sa dočítate TU. Zápis bude prebiehať online formou počas mesiacov júl a august. Stačí, ak nám na email szs@paneuroszs.sk zašlete:

Vyjadrenie Centra poradenstva a prevencie (v prípade, ak odporúčaním nedisponujete, môžeme za Vás kontaktovať CPP (www.scpp.sk), s ktorým spolupracujeme).

V prípade, ak by ste ešte mali doplňujúce otázky, pokojne nás kontaktujte na tel. čísle +421 908 986 439

Zápis do prvého ročníka na rok 2024/2025

Milí rodičia,

spúšťame zápis žiakov na školský rok 2024/2025. Nie je nič jednoduchšie. Stačí, ak nám na email szs@paneuroszs.sk zašlete Prihlášku spolu s vyplneným Dotazníkom a Žiadosťou o prijatie, my Vás už budeme kontaktovať. Žiakov prijímame do naplnenia kapacity, preto ak ste pre nás rozhodnutí neváhajte sa s nami spojiť. V prípade, ak by ste ešte mali otázky resp. by ste sa chceli prísť pozrieť osobne, dohodneme si s Vami individuálne stretnutie podľa Vašich časových možností. 🙂

Kontakt :